Welkom voor elk kind!
Herbergzaam onderwijs in jouw groep
D.V. woensdag 30 september van 13:30 – 19:30 uur
Welkom voor elk kind, dat is waar herbergzaam onderwijs binnen Berséba om draait. Kinderen voelen zich veilig, worden gezien en krijgen ruimte om zich te ontwikkelen. Met de Bijbel als fundament en samen met leerkrachten en ouders werken we aan goed onderwijs voor ieder kind. Kom samen met je team en ontdek hoe je herbergzaam onderwijs concreet maakt in jouw dagelijkse onderwijspraktijk.
Wat is het doel van deze bijeenkomst?
- Schoolteams te inspireren en te ondersteunen bij het vormgeven van herbergzaam onderwijs in de praktijk.
Wat is er te doen?
- Ontmoeting
- Ludieke intro door Gerjanne van Lagen en Christine Stam
- Lezing door Emiel van Doorn over herbergzaam onderwijs
- Luisteren – reflectie – gesprek
- Samen eten
Wie zijn Gerjanne en Christine?
Wat deelnemers zeggen over deze bijeenkomst:
“Als teamleider in het speciaal onderwijs bezoek ik de inspiratiedagen van Samenwerkingsverband Berséba om samen met anderen stil te staan bij ons werk rondom (kwetsbare) leerlingen. De ontmoeting met collega’s, het delen van ervaringen en het opdoen van nieuwe inzichten helpen mij om met aandacht en zorg mijn team en school te ondersteunen. Ook landelijke ontwikkelingen krijgen een plaats tijdens deze bijeenkomsten. Zo blijf ik zoeken naar wat ieder kind nodig heeft, hoe wij daar als school het beste bij kunnen aansluiten en hoe we elkaar (schoolbreed, regio, landelijk) daarbij kunnen helpen en inspireren”.
Lieke van der Elst, teamleider SO de Rank, Barendrecht
Je bent van harte welkom om de inspiratiebijeenkomst samen met collega’s, individueel of als schoolteam te bezoeken. We vragen iedere deelnemer wel om zichzelf individueel aan te melden via het aanmeldformulier hieronder. Meld je uiterlijk 10 juli 2026 aan! Vol is vol!
De aanmeldingen zijn gesloten
Het maximum aantal deelnemers is bereikt. Aanmelden voor deze inspiratiebijeenkomst is daarom helaas niet meer mogelijk.